Glamour Shopper: Get-It Vodič, siječanj 2018

Imate problema s pronalaženjem nešto? Pošaljite nam e-poštu na [email protected]

Pokriti

Calvin Klein 205W39NYC košulja, $ 750, hlače, $ 850, Calvin Klein, NYC.

Sadržaj

Stranica 2: Zadig & Voltaire pulover, 376 dolara, zadig-et-voltaire.com. Gucci majica, $ 620, gucci.com. Zoë Chicco choker, $ 500, zoechicco.com. AUrate New York ogrlica, $ 850, auratenewyork.com.

Party Like It’s 2018

Stranica 13: Dior haljina, 15.000 dolara, odaberite Dior trgovine. ASOS ogrtač, $ 65, asos.com. Jennifer Fisher obruče, $ 350, jenniferfisherjewelry.com. Zoë Chicco ogrlica, $ 1.300, zoechicco.com. Legier kvadratna ogrlica, $ 480, legier.la.Stranica 22: Self-Portrait jacket, $ 545, self-portrait-studio.com. Kate Spade New York majica, $ 248, katespade.com. Rag & Bone suknja, $ 595, rag-bone.com. Jennifer Fisher narukvice, 350 dolara za set od pet, jenniferfisherjewelry.com. Sandro torba, $ 450, us.sandro-paris.com.Stranica 38: Elie Saab odjevena, 5.525 dolara, eliesaab.com. Zara haljina, 119 dolara, zara.com. Jennifer Fisher obruče, 375 dolara, jenniferfisherjewelry.com. Tai Nakit ogrlica, $ 50, taijewelry.com.Stranica 42: Rebecca Minkoff jakna, 798 dolara, rebeccaminkoff.com. Tadashi Shoji haljina, 348 dolara, tadashishoji.com. Miu Miu jakna, $ 4,485, miumiu.com. Sandro suknja, $ 395, sandro-paris.com. Atelier Swarovski by Paul Andrew naušnice, 349 dolara, atelierswarovski.com. Stella McCartney kaput, $ 1,495, net-a-porter.com. H & M haljina, $ 60, hm.com. Lane Bryant suknje, $ 20, lanebryant.com. Naušnice Ericksona Beamona, $ 590, ericksonbeamon.com. Tvrtka Frye izvodi $ 358, thefryecompany.com.Stranica 43: Zadig & Voltaire pulover, 376 dolara, zadig-et-voltaire.com. Gucci majica, $ 620, gucci.com. Alice + Olivia od Stacey Bendet hlače, $ 265, aliceandolivia.com. Zoë Chicco choker, $ 500, zoechicco.com. AUrate New York ogrlica, $ 850, auratenewyork.com.

U novom

Stranica 53: Valentino košulja, 1.290 dolara, odaberite trgovine Valentino. Bluza oprema, 218 dolara, equipmentfr.com. Pronađeno naušnice, 690 dolara, foundrae.com.Stranica 54: Calvin Klein 205W39NYC haljina, $ 4,500, Calvin Klein, NYC.Stranica 55: Christopher Kane haljina, 1,945 dolara, christopherkane.com.Stranica 57: Marques’Almeida blazer, $ 1,140, ​​marquesalmeida.com. Stella McCartney košulja, 995 dolara, Stella McCartney, Bal Harbor, FL. Zone naušnice, 275 dolara, Barneys New York. Jeffrey Campbell čizme.Stranica 60: S lijeva: Matthew Adams Dolan košulja, $ 640, matthewadamsdolan.com. Miaou traperice, $ 295, miaouxx.com. Céline sandale, 690 dolara, Nordstrom, Seattle. AUrate New York naušnice, $ 280, auratenewyork.com. Privjesna ogrlica Elizabeth i James, $ 125, saks.com. Catbird ogrlica s privjeskom, $ 256, catbirdnyc.com.Calvin Klein 205W39NYC košulja, $ 1,500, traperice, $ 1,200, Calvin Klein, NYC.Snow Xue Gao haljina, $ 1,295, snowxuegao.com. Fendi tenisice, $ 1,200, fendi.com.Stranica 61: Fenty Puma Rihanna bodysuit, slični stilovi na puma.com. Kim Shui hlače, 395 dolara, shop.kimshui.net. Naušnice od Marije Francesca Pepe, $ 275, mariafrancescapepe.com. Stella McCartney tenisice, 625 dolara, Stella McCartney, NYC.Stranica 62: L. Erickson kosu, $ 22 a pair, franceluxe.com.Stranica 67: John Galliano kaput, 2,228 dolara, johngalliano.com. Najbolji nedjelja za Aritzia haljinu, $ 145, aritzia.com. East Village Hats fedora, 295 dolara, eastvillagehats.nyc.Stranica 68: Emporio Armani kaput, 2.595 dolara, slični stilovi na armani.com. Céline jaknu, hlače, $ 270, Céline, NYC. J.Crew košulja, 78 dolara, slični stilovi na jcrew.com. Altuzarra brogues, 895 dolara, Barneys New York.Stranica 72: Dôen pulover, 228 dolara, haljina, 155 dolara, shopdoen.com.Stranica 73: PO. Bonnie Young majica. Naušnice Tory Burch, $ 178, toryburch.com.Stranica 76: Pringle od Scotland haljina, $ 960, pringlescotland.com. Loewe sandale, $ 490, fwrd.com.Stranica 78: Marc Jacobsov kaput, $ 750, trgovine Marc Jacobs. Valentino haljina, $ 3.690, bodysuit, $ 590, Valentino, L.A., Las Vegas, Bal Harbour, FL. Roger Vivier crpke, $ 1,050, Roger Vivier, NYC, Bal Harbour, FL, Costa Mesa, CA.Stranica 81: Xkarla majica, $ 30, xkarla.com. Ashley Graham x Marina Rinaldi traperice, $ 215, Marina Rinaldi, NYC. Naušnice Vita Fede, $ 315, vitafede.com. Off-White c / o Virgil Abloh sandale, off—white.com.Stranica 83: Ana Khouri naušnice, prsten, Ana Khouri Atelier, NYC, 646-998-4840 (samo po dogovoru).Stranica 85: Dior košulja, 4100 dolara, suknja, 16.000 dolara, sandale, 1.190 dolara, Dior trgovine. Heather Huey šešir, $ 380, ahalife.com.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 55 = 62